"Udržuj své tělo v harmonii
s přírodou a získáš sílu a vitalitu.,,

Návrat k sobě, je cestou ke změně.

Vitalita

Vítej na cestě k sobě
"Vitalita Femme"

01

O MNĚ

Fascinuje mě tělo a jeho komplexní propojení.

Na tělo se dívám jako na celek který má v sobě tři roviny 

  • Psychosomatika – duše
  • Fyzično – svaly, vazy, fascie
  • Energie – harmonie a disharmonie

Jako zdravotní sestra, masérka, trenérka zdravotního cvičení, pilates , terapueutka Oxygen Advance, terapeut EAV s aplikací fytoterapie od firmy Energy a studentka diagnostiky TČM vše propojuji a aplikuji v jedno. Pro každého z vás nacházím vaší cestu terapie přímo na míru.

Jsem vaším průvodcem

Vnímej

Komplexní Diagnostika
a terapie

Má péče začíná prvním pohledem a napojením.
BodyMind Harmony
Celostní přístup
Učení návyků pro lepší vnímání svého těla tak aby změna byla trvalá.

Terapie HArmonie Těla

Terapie DECHu

Oxygen advance
Pomocí měření přesně definovaných akupunkturních bodů zjišťuje energetický stav akupunkturních drah, vnitřních orgánů, jež jsou s těmito drahami spojeny, a také stav anatomicky či funkčně spojených tkání.

MĚŘEnÍ EAV

Energy

Kde příroda uzdravuje S ÚCTOU K PŘÍRODĚ A ČISTÝM ÚMYSLEM NÁM BYLO UMOŽNĚNO VYTVOŘIT MIMOŘÁDNĚ ÚČINNÝ A NADČASOVÝ KONCEPT PRO REGENERACI TĚLA A VYROVNANOST MYSLI

Cvičení
z pohodlí domova

02

Jak se stát členem Energy

Získej výhody členství bez skrytých povinností

Zaregistruj se pod sponzorem s číslem 266 301

Klub Dolní Břežany

Cena registrace je 99 Kč + nákup za 390 Kč

V tomto poplatku je zahrnuto roční členství umožňující nákupy za klubové ceny. Magazín VITAE START a jeho roční předplatné (10 vydání doručených na Vaši adresu). Základní materiály se všemi potřebnými informacemi. Přednostní přístup ke klubovým akcím, poradnám, přednáškám a konzultacím. Věrnostní programu SALUS. Možnost aktivních slev.

Co o celostním přístupu říkají klienti?

S Mirkou už cvičím víc jak rok, a to online. Začala jsem s programem Poporodní cvičení (nejsem po porodu) a Zdravá záda a během pár měsíců jsem cítila výraznou změnu, zejména v držení těla. K tomu ustoupily bolesti zad a zpevnil se mi střed těla. Teď se pod vedením Mirky zotavuju po operaci břicha. Přiznám se, že mě ani nenapadlo oslovit někoho jiného. Jsem naprosto spokojená a po několika dnech cítím i vidím zlepšení. Mirka je klidná, trpělivá, ochotná, klienta vždy vyslechne a snaží se najít tu nejlepší cestu ke zlepšení. Tento přístup moc oceňuji.

Michaela Kopečková

Mirko, moc zdravím. Tak výsledek začátku užívání kapek u Terezky. Před jídlem si vzala kapky. Do cca půl hodiny jsme měly oběd. Bavily jsme se o dnešním zážiku. Pak nějak se Terezka rozplakala a nemohla přestat. Šla si lehnout, odpočívala a po třetí v životě odpoledne usnula. Poprvé při kovidu, pak při mononukleoze a teď až teď. Spala 3 a 3/4 hodiny. Probudila se a řekla, že je jí krásně. Najedla se, napila a řekla, že jde trénovat čučení do blba. 😊

Pavla D.

Miri ještě jednou ti chci moc a moc poděkovat. Tvoje ruce, práce a ty jsi úplný zázrak. Takhle volná bedra a kyčle bez bolestí už jsem neměla hezkých pár týdnů. Děkuju, že jsi.

Petra P.